Apple Watch Series 2, 42mm Stainless Steel Silver

Kód: 482
12 hodnocení
3 890 Kč
Skladem

JEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ - A GRADE

Chytré hodinky Apple Watch Series 2, Stainless Steel Silver, Retina displej, 42mm, Bluetooth, Wi-Fi, podpora systému iOS, výdrž až 18h, krokoměr, měřič srdečního tepu, Bluetooth 4.0.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple Watch jsou s námi už od roku 2014 a nyní přichází tolik očekávaná nová generace. A podle prvních ohlasů to vypadá, že se vydala tím správným směrem. Povedený design první generace zůstal v zásadě totožný. To však ani v nejmenším neplatí pro vnitřek hodinek. Díky velkému posunu v technologii bylo možné použít významně tenčí displej a uvolněné místo vyplnila kvalitnější baterie, zcela nový dvoujádrový procesor a řada dalších senzorů včetně zákazníky tolik žádané GPS.

Nahradí i sportovní hodinky. 
Disponují však mnohem kvalitnějším designem.

Apple Watch Series 2 jsou lepší ve všech směrech. Už jen zabudovaná GPS poskytne zcela nové možnosti používání. Chcete si jít zaběhat? Žádný problém a iPhone klidně nechte odpočívat doma na nabíječce. Navíc díky přesnému snímání tepové frekvence budete trénovat jako profesionál. Místo běhání raději plavete? Hodinky jsou nově voděodolné dle stupně 50M, což znamená, že se dají používat při aktivitách u hladiny. Například právě při plavání v bazénu nebo moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek.

Ohromující design v několika variantách. 

Apple Watch Serie 2 jsou dostupné hned v několika variantách. Na své si tak přijde úplně každý. Nová generace přichází s hliníkovým, nerezovým či keramickým pouzdrem s keramickou zadní stranou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: APPLE WATCH
Záruka: 1 rok
Stav: Kategorie A Grade
Zánovní zboží: Ano
Displej: 1,5" Retina 312 x 390px
Rozměry: 42 × 35.9 × 10.5 mm
Hmotnost: 30 gramů
Procesor: Apple S1P Dual Core
Odpočet DPH: Ne