Baseus Home Star Mosquito Killing Lamp (EU) White (ACMWD-AHX02)

Kód: 1904
Neohodnoceno
Značka: Baseus
599 Kč
Skladem

Baseus Home Star Mosquito Killing Lamp (EU) White (ACMWD-AHX02)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zachytávání komárů se světelnými vlnami, se skrytým designem stínítka. Skrytý design stínidla, zdroj světla z velké lampy, pro přesné zachycení bez oslňující pocity.
Zachycení zápachu je trvalé a efektivní. Simulovaný lidský zápach, rychlá difúze vzduchovými kanály, pro zvýšení pravděpodobnosti zachycení.
Vírový proud, silné sání. Jakmile jsou komáři uvězněni, je pro ně těžké uniknout silnému víru způsobenému tahovým ventilátorem.
Zavěšení magnetického spínače. Inovativní design, zavěšení magnetického spínače, jeden vzestupně, druhý sestupně, jeden zapnutý, druhý vypnutý.
Matka a dítě použitelné. Nižší než 30 dB, nízká hlučnost, bezpečná a tichá pro matky a děti.

Jak používat

Poté, co je napájení zapnuto, je lákavá koule proti komárům umístěna blízko konvexní části horního krytu lampy a magnetická přitažlivost heteropolárního magnetu způsobuje, že skříňka na komáry je zavěšena a kontaktuje připojovací vedení spínače, čímž zapíná napájení vypínač a lampa s komáry a ventilátor začnou fungovat. Odstraňte zavěšenou krabici proti komárům a vložte ji zpět na značku výkonu, aby byl kabel spínače v uvolněném stavu; Když je vypínač napájení otevřený.

Čištění 


Odpojte zástrčku USB od napájení a zastavte vraha komára.
Otáčením ve směru zavírání, jak je znázorněno na obrázku 3, odemkněte a sejměte zadní kryt, vypusťte komáry a otočením v opačném směru resetujte.
Lopatka ventilátoru a vnitřní čištění
Otáčením ve směru zavírání, jak je znázorněno na obrázku 3, odemkněte a vyšroubujte, jak je znázorněno na obrázku 4. Listy ventilátoru lze nyní vyčistit pomocí čisticího nástroje.
Po vyčištění znovu sestavte původní postupy.
Nejlepší metody použití zabijáka komárů:
Nezapomeňte zapnout vraha proti komárům v ložnici (nejméně 3 hodiny) předem a neotevírejte jej, než jdete spát.
Je lepší používat v prostředí bez člověka, aby bylo dosaženo lepšího efektu eradikace komárů, protože tělesná teplota a zápach člověka mohou komáry přitahovat.
Tento produkt používá fyzickou metodu vyhubení komárů bez jakýchkoli lékařských nebo chemických složek, takže po zapnutí vyhubíte komáry nějaký čas.
 Nejméně o 24 hodin později, aby bylo možné zobrazit úložiště komárů, protože se jedná o použití fyzické kontroly komárů, jsou komáři dehydratováni sušením na vzduchu, takže proces trvá určitou dobu, i když je často otevřená, obává se, že z mrtvých komárů unikne.
Když je poprvé použit, nechte jej nepřetržitě pracovat déle než 48 hodin. Během dne zavřete dveře a okna a zatáhněte za závěsy, abyste se ujistili, že se používají v tmavém prostředí. Umístěte jej asi 1 metr nad zemí. Nezapínejte světla, neotevírejte okna a dveře a neumísťujte je do výstupu klimatizace nebo ventilátoru, ujistěte se, že jsou zhasnuta jiná světla a že jediným zdrojem světla je zabiják komárů.
Parametry produktu:

Značka: Baseus
Název: Zabijácká lampa na komáry s hvězdami
Model: DH-MWK11
Barva: bílá
Jmenovité napětí: DC 5V
Proud: 1A
Výkon: 5W
Požadavky na pracovní prostředí: Vnitřní použití Teplota okolí: + 5 ° C až 35 ° C, Vlhkost okolí: Max. 85%
Metoda ničení komárů: přitahování lehké vůně + chytání větrem
Režim napájení: Napájení portu typu C
Výkonný standard: GB4706. 1-2005

Doplňkové parametry

Kategorie: BASEUS DOMÁCNOST
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení