Baseus Power Bank case Continuous Backpack 4000 mAh iPhone Xs White (ACAPIPH58-BJ02)

Kód: 2735
Neohodnoceno
Značka: Baseus
645 Kč
Skladem

Elegantní pouzdro na telefon s vestavěnou energetickou bankou 4000 mAh Když baterie nestačí - Standardní baterie smartphonu + 4000 mAh power bank = velké množství energie. Veškerá energie, kterou potřebujete pro procházení webu, chatování a hraní her. Stylový a lehký - Díky vynikajícímu protiskluzovému texturea hmotnosti115 se dá pohodlně používat a snadno zapomenout. Snadné použití - Není třeba přenášet kabely. Stiskněte tlačítko po dobu 3 sekund, abyste dodali energii ze zadní dlahy do mobilního telefonu. Smartphone nejprve, powerbank později - Podpora současného nabíjení jak pro baterii, tak pro telefon. Nejprve nabíjí iPhone a poté pouzdro na mobilní baterie. Po úplném vybití baterií se napájení automaticky vypne. Stejné pohodlí při používání - port blesku u přístupového zařízení podporuje funkci přehrávání zvuku a přenos dat. Není třeba sundat případ. 8 úrovní ochrany - Nadproud, přebíjení, přebíjení, přepětí, přepětí, zkrat, přehřátí a ochrana proti zpětnému chodu. Užitečné LED indikátory - informujte uživatele o zahájení / ukončení nabíjení baterie. Specifikace:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní pouzdro na telefon s vestavěnou energetickou bankou 4000 mAh
Když baterie nestačí - Standardní baterie smartphonu + 4000 mAh power bank = velké množství energie. Veškerá energie, kterou potřebujete pro procházení webu, chatování a hraní her.
Stylový a lehký - Díky vynikajícímu protiskluzovému texturea hmotnosti115 se dá pohodlně používat a snadno zapomenout.
Snadné použití - Není třeba přenášet kabely. Stiskněte tlačítko po dobu 3 sekund, abyste dodali energii ze zadní dlahy do mobilního telefonu.
Smartphone nejprve, powerbank později - Podpora současného nabíjení jak pro baterii, tak pro telefon. Nejprve nabíjí iPhone a poté pouzdro na mobilní baterie. Po úplném vybití baterií se napájení automaticky vypne.
Stejné pohodlí při používání - port blesku u přístupového zařízení podporuje funkci přehrávání zvuku a přenos dat. Není třeba sundat případ.
8 úrovní ochrany - Nadproud, přebíjení, přebíjení, přepětí, přepětí, zkrat, přehřátí a ochrana proti zpětnému chodu.
Užitečné LED indikátory - informujte uživatele o zahájení / ukončení nabíjení baterie.
Specifikace:

Značka: Baseus
Název: Kontinuální batoh
Materiál: TPU + PC
Kapacita: 4000 mAh
Vstup: 5V / 1,5A
Výstup: 5V / 1A
Hmotnost: 115 g
Další funkce: vestavěná energetická banka, 4 LED indikátory

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerBanky
Záruka: 2 roky