Baseus Power Bank Mini JA 10000 mAh White (PPJAN-A02)

Kód: 2738
Neohodnoceno
Značka: Baseus
485 Kč
Skladem

Baseus Power Bank Mini JA 10000 mAh White (PPJAN-A02)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká energetická banka se 4 porty
Velké množství portů - Baseus Mini JA je pohodlná a multifunkční energetická banka se 4 porty. 2x USB pro nabíjení mobilních zařízení a USB-C a micro USB pro nabíjení samotného příslušenství.
Obrovská kapacita - 10 000 mAh vám umožňuje dobíjet zařízení vícekrát. Ideální způsob, jak zůstat online během několika dnů kempování, pěší turistiky nebo na hudebním festivalu.
2 zařízení současně - dva výstupní porty 2x USB = nabíjení 2 zařízení současně. Pro vás a vaši rodinu nebo přátele. Bez čekání ve frontě na načerpání energie pro vaše zařízení.
Odolný a spolehlivý - Power bank shell je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - ABS a PC, takže se nemusíte starat o jeho poškození v dopravě.
Inteligentní čip - Upravte správný proud připojenému zařízení na základě inteligentní identifikační technologie. Optimální rychlost nabíjení bez zbytečného rizika.
9 úrovní ochrany - Nadproud, přebíjení, nad vybíjením, přepětím, přepětím, zkratem, přehřátím, ochranou proti zpětnému chodu a regenerací. Kompletní zabezpečení smartphonu a samotné powerbank.
Užitečné LED indikátory - 4 LED indikátory jasným a snadným způsobem vás informují o stavu baterie a zahájení / ukončení nabíjení.
Více certifikátů - bezpečnost potvrzená odborníky. Dodržujte certifikační normy FCC, CE, ROHS a GB / T-35590-2017.
Přenosná energetická banka o malé velikosti, velké kapacitě 10 000 mAh. Duální USB výstupy pro nabíjení dvou zařízení současně. Podpora vstupů Micro USB a Type-C. Inteligentní identifikace nabíjecího zařízení tak, aby odpovídala vhodnému proudu. Čtyři designová světla, jasně znát zbývající energii. Vestavěné vícenásobné ochrany, bezpečné a spolehlivé použití. Kompaktní a přenosný, schválený leteckou společností.

Specifikace:

Značka: BASEUS
Model: X10
Typ baterie: Li-polymer
Kapacita baterie: 10 000 mAh / 3,7 V 37 Wh
Jmenovitá kapacita: 5800 mAh
Míra přeměny energie: ≥78%
Mikro vstup: DC 5V / 2.1A Max
Vstup typu C: DC 5V / 2.1A Max
Výstup USB1: DC 5V / 1A Max
Výstup USB2: DC 5V / 2.1A Max
Celkový výstup USB1 + USB2: DC 5V / 2.1A Max

Doplňkové parametry

Kategorie: PowerBanky
Záruka: 2 roky