BASEUS magnetické sluchátko Bluetooth, černá NGCX-01

Neohodnoceno
Značka: Baseus

Mini sada sluchátka s nabíjecí stanicí nabízí neustálou dostupnost pro telefonické hovory a čistý zvuk. Bluetooth 4.1 s dosahem až 8 metrů, délka hovoru cca 4 hodiny, poslech hudby až 3 hodiny, pohotovostní režim zhruba 100 hodin, spolupracuje s Android, iOS i Windows. Dok s USB konektorem, ovládání jedním tlačítkem, možnost spárování až se 2 zařízeními, hmotnost 5g. 

Dostupnost Skladem
Kód: 1658
399 Kč
BASEUS magnetické sluchátko Bluetooth, černá NGCX-01
Neohodnoceno
Značka: Baseus

Popis produktu

BASEUS Magnetic Bluetooth Earphone

Musíte být stále ve spojení a přitom mít obě ruce volné? Při jízdě autem vám neustále zvoní telefon a hovory prostě musíte přijmout? Máme pro vás praktické řešení v podobě malého sluchátka s miniaturní nabíjecí stanicí, tato dvojice vám umožní snadno a bezpečně ovládat hovory i za jízdy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Hlavní výhody:

  • Vysoká kvalita zvuku a komunikace
  • Dosah až 8 metrů
  • Snadné ovládání jedním tlačítkem
  • Možnost připojení dvou zařízení
  • Vysoká výdrž
  • Automatický příjem hovorů

Snadné používání

Sluchátko ovládáte jedním tlačítkem a řídíte jím funkce jako přijmutí a ukončení hovoru, vybírat tel. číslo nebo přepínat hudbu. Další výhodu je automatické přijmutí hovoru, kdy stačí zařízení sejmout z nabíjecí stanice a hovořit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Široké využití

Nabíječka je vybavena USB portem, díky tomu může být sluchátko i nabíjecí stanice nabíjené z auto nabíječky, síťové nabíječky, power banky nebo počítače. Sluchátko jednoduše spárujete až s 2 zařízeními současně, díky Bluetooth 4.1 s dosahem až 8 metrů. Výdrž zabudované baterie je 100h v pohotovostním režimu, 4h hovoru a 3h přehrávání hudby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Miniaturní sluchátko BASEUS Magnetic Bluetooth Earphone je pohodlným řešením pro vyřizování hovorů nebo poslechu hudby při jízdě autem nebo ve chvílích kdy je nutné mít obě ruce volné. Délka hovoru jsou 4 hodiny, o hodinu méně dokáže přehrávat hudbu. Ovládáte jedním tlačítkem a je zde i možnost automatického přijmutí hovoru. Sluchátko jednoduše spárujete až s dvěma zařízeními současně, díky Bluetooth 4.1 s dosahem až 8 metrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: