SAMSUNG GALAXY S8

5 položek celkem
Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Coral Blue
5 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A/B GRADE Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Coral Blue   Mobilní telefon, Displej 5,8" Super AMOLED, osmijádrový procesor, RAM 4 GB,...

Kód: 1125
s8 mg
5 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Gold   Mobilní telefon, Displej 5,8" Super AMOLED, osmijádrový procesor, RAM 4 GB, Vnitřní...

Kód: 1127
Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Midnight Black
5 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Midnight Black   Mobilní telefon, Displej 5,8" Super AMOLED, osmijádrový procesor, RAM 4 GB,...

Kód: 1124
Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Orchid Gray
Akce
5 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Orchid Gray   Mobilní telefon, Displej 5,8" Super AMOLED, osmijádrový procesor, RAM 4 GB,...

Kód: 1126
Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Rose Pink
5 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A/B GRADE Samsung Galaxy S8 (G950F) 64GB Rose Pink   Mobilní telefon, Displej 5,8" Super AMOLED, osmijádrový procesor, RAM 4 GB,...

Kód: 1128

Samsung galaxy S8 zánovní, použité 

 

Fantastické fotografie a skvělá selfie

Uchovejte si s pomocí Galaxy S8 a S8+ vzpomínky jako živé. Každý snímek bude mít dokonale realistické barvy, skvělé parametry předního i zadního fotoaparátu jsou toho zárukou. Nezáleží na tom, jestli zrovna děláte nejveselejší selfie na divoké party, nebo se pokoušíte zachytit vzdálená světla luceren v nejčernější noci. Pro tu nejvyšší kvalitu stačí jen stisknout spoušť fotoaparátu.

Telefon bez hranic

Nechte se unést displejem bez hranic

Pokochejte se podívanou, která se vám u jiného telefonu nenaskytne. Smartphony Galaxy S8 a S8+ přinášejí dokonalý displej, který není spoután rušivým rámečkem. Rozsáhlá obrazovka přesahuje okraje telefonu a přináší tak jedinečné možnosti sledování. A to i díky poměru stran 18,5:9, díky kterému na displeji uvidíte více obsahu než kdy dříve. Větší obrazovka prostě a jednoduše znamená větší zážitek.

Spojení luxusu a inovace

Nechte se unést symetrickou elegancí chytrých telefonů Galaxy S8 a S8+. Dokonale čisté provedení přední části ve skle a hliníku vyzdvihuje nádherný design smartphonu, zatímco rámečkem neohraničená obrazovka je perfektním důkazem pokročilých technologií, které v sobě tento luxusní telefon ukrývá.

 

Klíč ve vašich očíc

Smartphony Galaxy S8 a S8+ ovládnete očima. Díky funkci odemčení telefonu snímačem oční duhovky se k jeho obsahu dostanete jen a pouze vy. Vaše duhovka je totiž jedinečným heslem, které nikdo nemůže napodobit. Stačí telefon namířit na vaše oči – a snadno jej odemknete. A pokud zrovna nemůžete, máte samozřejmě na výběr z klasických možností odemčení od hesla po otisky prstů. Klíčem k vašemu telefonu jste vy sami.

* Oční duhovka je zabarvená prstencová část oka.

Rychlý a spolehlivý i za deště

Ani déšť, ani prach váš chytrý telefon Galaxy S8 a S8+ díky certifikaci IP68 nijak neohrozí. Maximální výkon zbrusu nového 10nm procesoru, kterým jsou vybaveny jako úplně první telefony na světě, si tak užijete za jakýchkoliv podmínek.

Bixby vám pomůže

Ulehčuje online nákupy. Radí na dovolené. Pomáhá s výběrem vína. Zjednodušuje vyhledávání na internetu. Inteligentní asistent Bixby se stane pomocníkem, na kterého se při používání Galaxy S8 a S8+ můžete spolehnout. Chytře se učí, abyste pokaždé získali obsah připravený vám na míru. Spolupracuje s celým zařízením, informace tak získáte pohledem přes fotoaparát. Podporuje ovládání hlasem, textem i gesty. To je Bixby.

* Asistent Bixby je k dispozici pouze ve vybraných jazycích.

O vzpomínky nepřijdete

Do nového smartphonu jednoduše nahrajete obsah z předchozího. Galaxy S8 a S8+ plně podporují aplikaci Samsung Smart Switch, která přenos obsahu ze starého telefonu sama zařídí. Vaše vzpomínky vám tak zůstanou. A můžete se soustředit na tvorbu nových.

* Dostupnost jednotlivých služeb se může lišit v závislosti na zařízení. USB konektor je součástí balení.

Chytrý telefon pro všechny

Ani při tak velkém objemu novinek ve smartphonech Galaxy S8 a S8+ se nemusíte obávat, že byste se v nich ztratili. I ty nejpokročilejší funkce jsou srozumitelně vysvětlené a díky přívětivému uživatelskému rozhraní velice jednoduše ovladatelné.

Vyberte si vhodný doplněk

Dopřejte si ještě větší radost z nového smartphonu Galaxy S8 nebo S8+ díky pestré nabídce krytů a pouzder. A získejte vyšší úroveň komfortu práce s telefonem pomocí dalšího praktického příslušenství.