SAMSUNG GALAXY S8+

6 položek celkem
1257 samsung galaxy s8 g955f 64gb artic silver
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A/B GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 698
Samsung Galaxy S8+ (G955F) 64GB Coral Blue
Akce
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A/B GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 696
Samsung Galaxy S8+ (G955F) 64GB Maple Gold
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 699
samsung sm g955f ds 64gb blk galaxy s8 duos sm g955f 1336287
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 695
1s8 plus orchid gray 800x800
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 697
Samsung Galaxy S8 Plus G955F 64GB LTE Rose Pink EU
6 190 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A/B GRADE   Telefon bez hranic – Samsung Galaxy S8+. Nechte se unést nádherným podaním barev na 6,2" displeji...

Kód: 700

Samsung Galaxy s8+ zánovní, použité 

 

 

Jedinečnost, elegance a prémiový servis

Pro majitele nejnovější řady smartphonů Samsung Galaxy S8 a S8+ je připravena mimořádná zákaznická služba MojeGalaxy. Ta navazuje na poskytovaný servis MojeS7 předchozí sedmé řady, kterou mohou zákazníci využívat do léta 2017. S MojeGalaxy mají noví majitelé prémiových modelů Samsung možnost bezplatně kontaktovat speciální infolinku na čísle 800 66 53 77, kde jim operátoři poskytnou veškeré potřebné informace týkajících se jejich zařízení (informace ohledně nastavení, návodu či reklamace). Infolinka je k dispozici od pondělí do soboty v době od 8.00 do 20.00 hodin a v neděli od 8.00 do 18.00 hodin.

Infolinka dále slouží k poskytování nadstandardních služeb. Jednou z nich je například možnost osobního vyzvednutí poškozeného telefonu na území České republiky a Slovenska. Majitelé prostřednictvím infolinky zavolají na zákaznický servis a následně je kontaktuje servisní pracovník, který se zákazníkem domluví čas a místo vyzvednutí dle jeho přání. Po dobu opravy získá zákazník náhradní mobilní telefon (dle dostupnosti), aby nemusel řešit výpadek vlastními silami. Po opravě bude telefon opět osobně předán zpět.

V případě, že se majitel rozhodne navštívit některou ze zákaznických servisních center Samsung osobně, doba jeho návštěvy během opravy nezabere více než hodinu, umožňuje-li to typ závady zařízení. Tuto službu poskytuje Zákaznické centrum Samsung v Praze (Zákaznické centrum Samsung Plaza, Ječná 36), Brně (AVION Shopping Park) a Ostravě (Nádražní 307/102).

Telefon bez hranic

Nechte se unést displejem bez hranic

Pokochejte se podívanou, která se vám u jiného telefonu nenaskytne. Smartphony Galaxy S8 a S8+ přinášejí dokonalý displej, který není spoután rušivým rámečkem. Rozsáhlá obrazovka přesahuje okraje telefonu a přináší tak jedinečné možnosti sledování. A to i díky poměru stran 18,5:9, díky kterému na displeji uvidíte více obsahu než kdy dříve. Větší obrazovka prostě a jednoduše znamená větší zážitek.

Spojení luxusu a inovace

Nechte se unést symetrickou elegancí chytrých telefonů Galaxy S8 a S8+. Dokonale čisté provedení přední části ve skle a hliníku vyzdvihuje nádherný design smartphonu, zatímco rámečkem neohraničená obrazovka je perfektním důkazem pokročilých technologií, které v sobě tento luxusní telefon ukrývá.

Fantastické fotografie a skvělá selfie

Uchovejte si s pomocí Galaxy S8 a S8+ vzpomínky jako živé. Každý snímek bude mít dokonale realistické barvy, skvělé parametry předního i zadního fotoaparátu jsou toho zárukou. Nezáleží na tom, jestli zrovna děláte nejveselejší selfie na divoké party, nebo se pokoušíte zachytit vzdálená světla luceren v nejčernější noci. Pro tu nejvyšší kvalitu stačí jen stisknout spoušť fotoaparátu.

Klíč ve vašich očíc

Smartphony Galaxy S8 a S8+ ovládnete očima. Díky funkci odemčení telefonu snímačem oční duhovky se k jeho obsahu dostanete jen a pouze vy. Vaše duhovka je totiž jedinečným heslem, které nikdo nemůže napodobit. Stačí telefon namířit na vaše oči – a snadno jej odemknete. A pokud zrovna nemůžete, máte samozřejmě na výběr z klasických možností odemčení od hesla po otisky prstů. Klíčem k vašemu telefonu jste vy sami.

* Oční duhovka je zabarvená prstencová část oka.

Rychlý a spolehlivý i za deště

Ani déšť, ani prach váš chytrý telefon Galaxy S8 a S8+ díky certifikaci IP68 nijak neohrozí. Maximální výkon zbrusu nového 10nm procesoru, kterým jsou vybaveny jako úplně první telefony na světě, si tak užijete za jakýchkoliv podmínek.

Bixby vám pomůže

Ulehčuje online nákupy. Radí na dovolené. Pomáhá s výběrem vína. Zjednodušuje vyhledávání na internetu. Inteligentní asistent Bixby se stane pomocníkem, na kterého se při používání Galaxy S8 a S8+ můžete spolehnout. Chytře se učí, abyste pokaždé získali obsah připravený vám na míru. Spolupracuje s celým zařízením, informace tak získáte pohledem přes fotoaparát. Podporuje ovládání hlasem, textem i gesty. To je Bixby.

* Asistent Bixby je k dispozici pouze ve vybraných jazycích.

O vzpomínky nepřijdete

Do nového smartphonu jednoduše nahrajete obsah z předchozího. Galaxy S8 a S8+ plně podporují aplikaci Samsung Smart Switch, která přenos obsahu ze starého telefonu sama zařídí. Vaše vzpomínky vám tak zůstanou. A můžete se soustředit na tvorbu nových.

* Dostupnost jednotlivých služeb se může lišit v závislosti na zařízení. USB konektor je součástí balení.

Chytrý telefon pro všechny

Ani při tak velkém objemu novinek ve smartphonech Galaxy S8 a S8+ se nemusíte obávat, že byste se v nich ztratili. I ty nejpokročilejší funkce jsou srozumitelně vysvětlené a díky přívětivému uživatelskému rozhraní velice jednoduše ovladatelné.

Vyberte si vhodný doplněk

Dopřejte si ještě větší radost z nového smartphonu Galaxy S8 nebo S8+ díky pestré nabídce krytů a pouzder. A získejte vyšší úroveň komfortu práce s telefonem pomocí dalšího praktického příslušenství.