SAMSUNG GALAXY NOTE 20

1 položek celkem
media 4277517
20 290 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ/ZÁNOVNÍ ZBOŽÍ - A GRADE Powerphone stvořený pro práci i zábavu Bavte se a pracujte ve velkém Užívejte si komfortní rozsáhlou pracovní plochu na telefonu Galaxy

Kód: 3136

 

Powerphone stvořený pro práci i zábavu

Bavte se a pracujte ve velkém

Užívejte si komfortní rozsáhlou pracovní plochu na telefonu Galaxy Note20 s 6,7" displejem. Smartphone je navržený tak, aby vám skvěle padl do ruky a umožnil přirozenou a ničím nerušenou práci či zábavu na velkém displeji.

Mobilní aplikace na vašem PC

Spravujte své oblíbené aplikace a obsah telefonu na vašem stolním počítači nebo notebooku. Intuitivní drag and drop ovládání vám nabízí komfortní uživatelský zážitek na velkém monitoru. Procházejte své fotky a videa, zprávy a další aplikace v rozhraní vašeho PC.

Ještě chytřejší S Pen

Vylepšené pero S Pen má nižší latenci a až 2× rychlejší odezvu oproti předchozí generaci. Objevte všechny funkce a výhody nového Bluetooth pera S Pen včetně ovládání pomocí gest a dalších vychytávek. Psaní s perem S Pen je nyní ještě realističtější, přirozenější a přesnější.

Hrajte Xbox hry přímo z cloudu

Epická herní dobrodružství si nyní můžete užívat i na vašem mobilním telefonu. S předplatným Xbox Game Pass Ultimate získáte přístup k více než 100 hrám bez nutnosti instalace. Pro nejlepší herní zážitek připojte Bluetooth herní ovladač MOGA XP5-X Plus. Note20 s vylepšeným inteligentním procesorem a chladicím systémem posune váš gaming na zcela novou úroveň. Díky Wi-Fi 6 a optimalizaci Wi-Fi se připojíte rychleji a s nižší latencí v reálném čase.

Tvořte profi videa a fotky

Přibližte se akci s 3× optickým zoomem nebo 30× Super Resolution Zoomem. Galaxy Note20 má umístěný mikrofon přímo u čoček fotoaparátu, díky čemuž lépe snímá zvuk ve videu. O videohovory, vlogy a selfies se postará 10Mpx selfie kamera s autofokusem.

Špatné světlo vás nezastaví

Galaxy Note20 je připravený na focení i ve špatně osvětleném prostředí díky technologii nonabinning. Tvořte ostré a živé snímky i v noci pomocí Nočního režimu, který dokáže spojit několik snímku do jedné finální jasné fotky.

Nový způsob focení

Neuvěřitelná kvalita 8K rozlišení vám umožňuje tvořit špičkové 33Mpx fotky z jednotlivých snímků videa. Jednoduše se přesouvejte na časové ose videa a nalezněte ten nejlepší snímek, který by vám jinak unikl.

Natáčejte videa v nejvyšším rozlišení

Objevte svého tvůrčího ducha při natáčení videí. Galaxy Note20 vám nabízí mnoho profesionálních ovládacích a editačních prvků. Se 120 snímky za vteřinu a Bluetooth mikrofonem dokážete vytvořit špičková videa s čistým audiem a zřetelnými hlasy.

Inteligentní baterie na celý den

Galaxy Note20 přichází s dosud nejinteligentnější baterií, která efektivně spravuje využití její kapacity o velikosti 4 300 mAh. Díky tomu budete mít na konci dne stále dostatek energie na večerní sledování seriálů nebo hraní her.