Chytré hodinky Realme Watch Black

Kód: 3236
Neohodnoceno
Značka: Realme
1 499 Kč
Skladem

Velký barevný dotykový displej o úhlopříčce 1,4 palce s vysokým rozlišením 320 x 320 pixelů dokáže zobrazovat živé a realistické vizuální prvky, které jsou tak podmanivé, že už se nikdy nebudete chtít dívat jinam. Citlivý dotyk umožňuje snadné ovládání hodinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realme Watch
Čas začít trénovat chytřeji


Hledáte chytré hodinky, které vás svými funkcemi dostanou do formy a přitom nestojí příliš moc? Realme Watch zaujmou nespočtem funkcí pro sportování i běžný život, jako je monitor srdečního tepuokysličení krve nebo měření kvality spánku a potěší 14 sportovními režimy nebo ovládáním hudby a fotoaparátu. Stanou se tak skvělým společníkem každého aktivně založeného člověka.


 

Chytré hodinky Realme Watch


 

Barevný dotykový displej


Perfektní přehled o všech důležitých údajích poskytne velký 1,4“ barevný dotykový displej s rozlišením 320 x 320 px, přinášející živé a realistické prostředí. Dotykové ovládání přitom zajišťuje pohodlný způsob, jak rychle najít to, co potřebujete.


 

Chytré hodinky Realme Watch


 

Vzhled podle vašich představ


Přizpůsobte si vzhled hodinek podle vašeho stylu nebo nálady. K dispozici máte rovnou 12 předinstalovaných ciferníků a další si můžete stáhnout z aplikace Realme link. Máte tak jistotu, že při každém zapnutí budou hodinky vypadat jinak.


 

Chytré hodinky Realme Watch


 

Ukazatel hladiny kyslíku v krvi


Pokud patříte mezi vášnivé sportovce, je pro vás obzvláště velice důležité sledování vašeho zdravotního stavu. Jedním z jeho nejdůležitějších ukazatelů je přitom hladina nasycení kyslíkem v krvi (SpO2), důležitá zejména pro lidi s intenzivním fyzickým či duševním tréninkem.


 

Chytré hodinky Realme Watch

 

 

Přehled o tepu 24 hodin denně


Mějte přehled o vašem tepu po celý den. Vestavěný vysoce přesný optický senzor srdeční frekvence PPG umožňuje nepřetržité sledování vašeho srdečního tepu, přičemž hodinky vás budou informovat, pokud bude srdeční frekvence příliš vysoká nebo naopak nízká.

Chytré hodinky Realme Watch

 

 

14 sportovních režimů


Ať už dáváte přednost józe, běhu, fotbalu, cyklistice nebo posilování, díky 14 sportovním režimům si svůj oblíbený trénink vybere každý. Hodinky umožňují identifikovat, zda chodíte nebo běžíte a přesný algoritmus započítá každý váš krok.


 

Chytré hodinky Realme Watch

 

Chytré hodinky Realme Watch

Ovládání hudby a fotoaparátu


Užijte si při vašich trénincích maximální svobodu. Díky možnosti ovládání hudby a fotoaparátu můžete mít vše pod kontrolou přímo pomocí svých hodinek. Přeskočit skladbu, upravovat hlasitost nebo fotografovat můžete stisknutím jediného tlačítka na hodinkách.

 

 

Chytrá upozornění na hovory a zprávy


Během vašich aktivit nemusíte vytahovat mobilní telefon ani kvůli příchozím hovorům nebo zprávám. Díky chytrým upozorněním budete mít přehled o hovorechnotifikacích z aplikací nebo předpovědi počasí přímo na displeji hodinek Realme Watch. Ty vás přitom budu informovat také na nedostatek pohybu nebo pitný režim.


 

Chytré hodinky Realme Watch


 

Aplikace realme Link


Realme Watch vám poskytnou veškeré důležité údaje o vašich sportovních aktivitách, spánku nebo zdravotním stavu, kompletní přehled ale najdete v aplikaci realme Link v mobilním telefonu, která shrne váš zdravotní stav do nejmenších podrobností ve vašem osobním profilu.

Chytré hodinky Realme Watch

 

 

Chytré hodinky Realme Watch

Voda jim neublíží


Hodinky Realme si nemusíte sundávat ani při mytí rukou. Zásluhou voděodolnosti s krytím IP68 zvládnou i pořádnou spršku bez starostí z jejich poškození. Stanou se tak vaším parťákem, na 

Doplňkové parametry

Kategorie: SMARTWATCH
Záruka: 2 roky