Xiaomi Haylou LS02

Kód: 3233
1 hodnocení
Značka: xiaomi
799 Kč
Skladem

Xiaomi Haylou LS02 - chytré hodinky, 1,4" 320x320 displej, výdrž až 20 dní, 12 sportovních režimů, monitorování spánku, snímač srdečního tepu, IP68, Bluetooth 5.0, notifikace z telefonu, alarm, upozornění na dlouhé sezení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejzásadnější vlastnosti hodinek

  • Ohromující výdrž baterie – na jedno nabití až 20 dní
  • Spárování s telefonem pomocí Bluetooth 5.0 (kompatibilní s Android i iOS)
  • Podpora 12 různých sportovních aktivit
  • Přesné měření tepové frekvence
  • Sledování délky a kvality spánku
  • Kovové tělo a voděodolnost IP68

 

Kvalitní provedení

Design hodinek se nese v minimalistickém ale elegantním duchu. V kovovém rámečku je zasazen obdélný 1,4″ TFT displej, který je dobře čitelný i za slunečního svitu. Na tento displej se podařilo natěsnat 320 × 320 pixelů, na zobrazované informace tak nebudete muset mhouřit oči. Provedení hodinek není pouze na parádu, ale vyhovuje i standardu IP68, což v praxi znamená, že s hodinkami je možné plavat a neublíží jim ani prašnější prostředí.

Ilustrační foto

 

Ideální parťák pro sport

 

Neopomenutelnou součástí jakýchkoliv smartwatch je podpora sledování sportovních výkonů. LS02 přináší podporu hnedle 12 takovýchto aktivit: Běhání, chůze, cyklistika, lezení, spinning, jóga, běhání na trenažeru, posilování, volný trénink, basketbal, fotbal a veslování.

 

Další funkce

 

Pochopitelně se dočkáte i standardních funkcí jako je krokoměr, počítání ušlé vzdálenosti a spálených kalorií. Součástí výbavy je také snímač tepové frekvence a monitorování spánku. Tyto údaje pak můžete zpětně vyhodnocovat v aplikaci Haylou Fit. Tím se dostáváme k propojení s telefonem, které je možné díky Bluetooth 5.0. Po spárování hodinek se svým smartphonem můžete tak na LS02 přijímat i notifikace z telefonu.

 

Nadstandardní výdrž baterie

 

Ačkoliv hodinky nabízejí více funkcí, než obyčejné chytré náramky dosahují srovnatelné výdrže baterie. Provoz hodinek klasicky zajišťuje integrovaná baterie, a to s kapacitou 260 mAh. Díky ní mohou fungovat na jedno nabití až 20 dnů. V případě zapnutého měření tepové frekvence se výdrž zkracuje zhruba na polovinu. Následné znovunabití probíhá přes magnetický konektor, umístěný na spodní straně zařízení.

 

Balení obsahuje

  • hodinky Xiaomi Haylou LS02
  • nabíjecí kabel
  • manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: SMARTWATCH
Záruka: 2 roky