Apple iPhone SE (2022)

 
 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

79907991
179907991

Značky

Položek k zobrazení: 2
Apple Iphone SE 2022 64GB Midnight  A+ Grade
7 990 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ - A+ GRADE 4,7“ displej SE je ostrý, jasný a plný barev. Na jeho Retina HD displeji vypadá prostě všechno nádherně. 

Kód: 5361
apple iphone se i201061
7 990 Kč

JEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ - A+ GRADE 4,7“ displej SE je ostrý, jasný a plný barev. Na jeho Retina HD displeji vypadá prostě všechno nádherně. 

Kód: 5577

APPLE IPHONE SE 2022

 
 
Displej, který oslní
 
4,7“ displej SE je ostrý, jasný a plný barev. Na jeho Retina HD displeji vypadá prostě všechno nádherně. 
5G teď na SE 
Díky 5G se při činnostech, jako je živé streamování, hraní her ve více hráčích nebo sdílení videa, posouváš do úplně jiných rychlostních sfér. FaceTime ve vysokém rozlišení a SharePlay hladce fungují i na cestách. A když tak vysokou rychlost nepotřebuješ, iPhone SE v režimu chytrého využití dat přejde na pomalejší připojení, aby šetřil baterii.
Závratný rychlý čip A15 Bionic
Srdcem i mozkem iPhonu SE je A15 Bionic, který posouvá cokoli, co děláš, na vyšší úroveň. Aplikace se načítají okamžitě a běží naprosto plynule. A15 Bionic stojí taky za vyspělými fotografickými funkcemi, díky kterým tváře, místa i všechno ostatní na tvých fotkách vypadá fantasticky.
Velkolepá výdrž baterie
Vysoce úsporný čip, zdokonalená baterie a iOS 15 společně přispívají k mnohem delší výdrži. Když už přece jen potřebuješ iPhone SE dobít, stačí ho položit na bezdrátovou nabíječku. A když ho připojíš k 20W nebo silnějšímu adaptéru, za pouhých 30 minut ho dobiješ z nuly na 50 %. 
Foťák, se kterým se blýskneš
Smart HDR 4 automaticky dolaďuje kontrast, světlo i pleťové tóny až pro čtyři lidi ve scéně, takže to bude všem slušet. Deep Fusion v pološeru a přítmí analyzuje pixel po pixelu různé expozice a na finální fotce vykreslí i ty nejjemnější detaily, textury a vzory. Vtiskni svým fotkám osobitost pomocí fotografických stylů. Když zvolíš styl, třeba Teplý nebo Chladný, iPhone SE upraví jednotlivé oblasti snímku zvlášť, aby zachoval přirozené odstíny oblohy i tóny pleti. Takže tvoje fotky budou automaticky vypadat tak, jak si představuješ.
Oslnivá videa i při slabém osvětlení
Kamera jede. I když je slunce za obzorem, iPhone SE dokáže pomocí zdokonaleného záznamu videa zachytit neuvěřitelné množství detailů, včetně kontur, stínů i světlých míst.
Voda ho nevy­šplouchne
I když ho poliješ třeba vodou, limonádou, kávou, čajem nebo džusem, jsi v suchu. A nemusíš se bát ani v prašném prostředí – iPhone SE má pro prach uděláno.
iOS 15. Vyspělé funkce pro tvoje dnešní i budoucí já
Sdílej při FaceTime hovorech filmy, hudbu nebo cokoli, co máš na obrazovce. Když klepneš na text na fotce, můžeš rychle poslat e‑mail, zavolat na telefonní číslo nebo spustit navigaci. A díky průběžným aktualizacím funkcí a zabezpečení je iPhone pořád jako nový.