Velkoobchod

Kromě přímého prodeje v našem internetovém a kamenném obchodě nabízíme také velkoobchodní prodej.

velkoobchod-pasetafoneTato velkoobchodní spolupráce je vhodná především pro pravidelné nakupující i pro větší jednorázové nákupy. V obou případech nabízíme zajímavé množstevní a individuální slevy. Minimální odběr pro splnění podmínek je 5 kusů. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci a jste si jisti splněním podmínek velkoobchodních odběrů, pak vyplňte níže přiložený formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 777 537 712.

Nenašli jste v nabídce zboží, které hledáte? Dokážeme zajistit také zboží, které aktuálně v našem e-shopu aktuálně nenabízíme. Zboží je dodáváno bez originálních krabiček. Standardně je součástí nabíjecí adaptér a synchronizační kabel.

iphone-velkoobchodNabízené produkty jsou řazeny do jednotlivých kategorií Grade podle vzhledového stavu. Více informací se dozvíte pod tímto odkazem. Jedná se o zboží dodávané v dobrém stavu, které lze zařadit do kategorie A-B Grade. Tyto telefony mohou ve výjimečných případech disponovat drobnými vlásečnicovými škrábanci, které nemají žádný vliv na funkčnost zařízení. Kategorie A Grade většinou pochází z předváděcích akcí. Nabízíme také možnost využít velkoobchodní spolupráce na Slovensku. Na trhu působíme již od roku 2011. Naše společnost spolupracuje s výkupními centry které zajištují výkup použitého a zánovního zboží pro přední světové operátory jako jsou Verizon, T-Mobile, Sprint,  AT&T.

 

Proč se s námi vyplatí spolupracovat?

  •  Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost našich zákazníků.
  •  Máme několikaletou tradici, která nás zavazuje.
  •  Nabízíme nejnovější modely elektroniky.
  •  Naše ceny jsou nízké.
  •  Snažíme se vyhovět každému vašemu přání a budeme rádi, když se k nám vrátíte.

 Máte zájem o spolupráci? Volejte na 777 537 712

 


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: