O nás

Společnost Paseta Invest s.r.o. byla založena v roce 2011. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Paseta Invest s.r.o. začala zabývat použitým a zánovním  mobilním technologiím zejména předních světových výrobců jako jsou Apple, Samsung, Sony, Huawei atd Hlavním cílem naší společnosti Paseta Invest s.r.o. je přímý dovoz použitých a zánovních  mobilních telefonů do  České republiky a EU  včetně zajištění pečlivého třídění tohoto zboží do kvalitativních kategorii A, A-, B, C,D  pro umožnění jejich prodeje koncovým spotřebitelům.

Naše společnost spolupracuje s výkupními centry které zajištují výkup použitého a zánovního zboží pro přední světové operátory jako jsou Verizon, T-mobile, Sprint,  AT&T, atd veškeré produkty které dorazí do našeho třídícího centra jsou pečlivě zkontrolovány a kvalitativně zařazeny do jednotlivých kategorií. V současné době se zaměřujeme výhradně na značky Apple, Samsung, Alcatel, Sony, Huawei. Díky široké spolupráci s našimi partnery v zahraničí umíme řešit požadavky našich klientů velmi rychle a flexibilně.  

Naším cílem je být odborným, důvěryhodným a vyhledávaným partnerem pro Vaše nákupy. Chceme nabízet to nejlepší, co je v danou chvíli na trhu. 

  •  Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost našich zákazníků.
  •  Máme několikaletou tradici, která nás zavazuje.
  •  Nabízíme nejnovější modely elektroniky.
  •  Naše ceny jsou nízké.
  •  Snažíme se vyhovět každému vašemu přání a budeme rádi, když se k nám vrátíte.
  •  Na všechny výrobky u nás zakoupené poskytujeme záruku.
  •  Pro zákazníky zajišťujeme jak záruční, tak pozáruční opravy v autorizovaném servise. Velkoobchod:
Zakládáte e-shop ? Neváhejte nás kontaktovat na : pasetainvest@gmail.com 

 

 


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení