O nás

Společnost Paseta Invest s.r.o. byla založena v roce 2011. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Paseta Invest s.r.o. začala zabývat použitým a zánovním  mobilním technologiím zejména předních světových výrobců jako jsou Apple, Samsung, Sony, Huawei atd Hlavním cílem naší společnosti Paseta Invest s.r.o. je přímý dovoz použitých a zánovních  mobilních telefonů do  České republiky a EU  včetně zajištění pečlivého třídění tohoto zboží do kvalitativních kategorii A, A-, B, C,D  pro umožnění jejich prodeje koncovým spotřebitelům.

Naše společnost spolupracuje s výkupními centry které zajištují výkup použitého a zánovního zboží pro přední světové operátory jako jsou Verizon, T-mobile, Sprint,  AT&T, atd veškeré produkty které dorazí do našeho třídícího centra jsou pečlivě zkontrolovány a kvalitativně zařazeny do jednotlivých kategorií. V současné době se zaměřujeme výhradně na značky Apple, Samsung, Alcatel, Sony, Huawei. Díky široké spolupráci s našimi partnery v zahraničí umíme řešit požadavky našich klientů velmi rychle a flexibilně.  

Naším cílem je být odborným, důvěryhodným a vyhledávaným partnerem pro Vaše nákupy. Chceme nabízet to nejlepší, co je v danou chvíli na trhu. 

  •  Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost našich zákazníků.
  •  Máme několikaletou tradici, která nás zavazuje.
  •  Nabízíme nejnovější modely elektroniky.
  •  Naše ceny jsou nízké.
  •  Snažíme se vyhovět každému vašemu přání a budeme rádi, když se k nám vrátíte.
  •  Na všechny výrobky u nás zakoupené poskytujeme záruku.
  •  Pro zákazníky zajišťujeme jak záruční, tak pozáruční opravy v autorizovaném servise. Velkoobchod:
Zakládáte e-shop ? Neváhejte nás kontaktovat na : pasetainvest@gmail.com