Apple Watch Series 3 38mm Space Grey

Neohodnoceno
Značka: APPLE

JEDNÁ SE O POUŽITÉ ZBOŽÍ - A GRADE

Ve vrcholné formě. Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. A vestavěný výškoměr. To jsou Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 863
3 390 Kč
Apple Watch Series 3 38mm Space Grey
Neohodnoceno
Značka: APPLE

Ve vrcholné formě. 

Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. A vestavěný výškoměr. To jsou Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují na příjmu. Ještě líp než dřív.

Ultimátní sportovní hodinky

Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškoměrem přesně zaznamenají tréninky venku. Aktualizovaná aplikace Cvičení si poradí i s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem a při plavání automaticky počítá bazény. A protože se do hodinek vejde ještě víc hudby, můžeš si pokaždé pustit něco jiného.

GPS a výškoměr. Schválně, jak daleko to dotáhneš. A jak vysoko. 

Při cvičení venku ti vestavěná GPS zaznamená vzdálenost, rychlost a trasu. Výškoměr změří každý kopec, který cestou vyběhneš nebo vyšlapeš. A jestli tě zajímají podrobnější statistiky, po návratu domů je najdeš na iPhonu.

Přidej playlisty. A přidej. 

S Apple Watch Series 3 máš v zásobě ještě víc hudby. Tvoje oblíbené playlisty z Apple Music se automaticky synchronizují do hodinek, takže každý trénink bude mít náboj.

Víc údajů, víc motivace.

Měř si běžné indoorové i outdoorové aktivity jako běhání, jízdu na kole, plavání a nově i vysoce intenzivní intervalový trénink. Pokud rychle střídáš různé disciplíny, můžeš mezi nimi snadno přepínat a na konci si zobrazit ucelený přehled.

Spáruj hodinky s fitkem. 

Hodinky snadno spáruješ s kompatibilními tréninkovými stroji. Všechny důležité ukazatele jako tepovou frekvenci, rychlost nebo kalorie tak budeš mít přesně zaznamenané.

Nevyšplouchnou tě v bazénu ani v moři

Apple Watch Series 3 jsou voděodolné pro plavání a měří tréninky v bazénu i na otevřené vodě. Až doplaveš, zbaví se vody v reproduktoru zvukovými vibracemi. 

Budeš koukat, jak se zlepšuješ. 

Veškerá tvoje aktivita včetně tréninků se započítává do kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků a tréninků si prohlédneš na iPhonu a hned uvidíš, jaké děláš pokroky.

Míň seď. Víc se hýbej. Trochu cvič. 

Tři kroužky ti každý den přehledně ukazují, jak jsi aktivní, a povzbuzují tě k pohybu. Podívej se, jestli už nesedíš moc dlouho. Sleduj nachozené kroky a spálené kalorie. A věnuj aspoň 30 minut denně fyzické aktivitě. Klidně i po troškách.

Koučování. Když je třeba, postrčí tě. 

Apple Watch Series 3 jsou jako osobní trenér, který tě povzbudí, když to potřebuješ. Ráno ti ukážou, jaké děláš pokroky, večer poradí, jak uzavřít kroužky. A každý měsíc ti na základě historie aktivit a cvičení přichystají individuální výzvu. 

Účinná zdravotní pomůcka

Apple Watch Series 3 máš pořád na ruce, a tak si udržíš lepší představu o svém zdravotním stavu. Pomůžou ti sledovat tepovou frekvenci a líp zvládat každodenní stres. Můžeš si na ně přidat i zdravotní aplikace, které potřebuješ.

Aplikace Dýchání. Ztiš mysl. Uvolni tělo. 

Krásné animace a jemná klepnutí tě provedou sérií hlubokých nádechů a pomůžou ti se zklidnit. Připomínky tě upozorní, že je čas na cvičení mindfulness. A až skončíš, můžeš se podívat, jak se ti zvolnil tep.

Asistent na celý den

Odpověz na nepřijatý hovor. Zkontroluj si svůj let. Nech si ukázat cestu. S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem důležitém a potřebné věci vyřídíš rychle a pohodlně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Watch Series 3
Záruka: 1 rok
Stav: Kategorie A Grade
Zánovní zboží/Použité: Ano
Odpočet DPH: Ne
Základní udaje: Velikost - V (mm) 38.6 Velikost - Š (mm) 33.3 Hmotnost (g) 26.7 Zvýšená odolnost IPX7 Operační systém WatchOS Verze operačního systému WatchOS 5 Hardware Procesor - počet jader dvoujádrový Operační paměť (RAM) 0.75 Speciální vlastnost Barometrický výškoměr, Optický snímač tepové frekvence, Akcelerometr, Gyroskop Displej Displej - velikost (palec) 1.5 Displej - technologie OLED Retina Displej - tvrzené sklo ano Konektivita Wi-Fi 802.11n Bluetooth 4.2 GPS ano NFC ano Baterie Bezdrátové nabíjení QI Baterie - kapacita (mAh) 279 Baterie - výdrž (hodiny) 18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: